نیکول کیدمن همچنان شیفته نقش‌های متفاوت است

03 شهریور 1397
نیکول کیدمن نیکول کیدمن

خیز کیدمن برای جایزه اسکار امسال

نخستین تصویر منتشره از چهره نیکول کیدمن در فیلم «ویرانگر» توجه بسیاری از علاقه‌مندان سینما را به خود جلب کرده است. این بازیگر برنده جایزه اسکار از بازی در نقش‌های متفاوت ابایی ندارد. او سال‌ها پیش‌ازاین نیز با بازی در نقش ویرجینیا وولف در فیلم «ساعت‌ها»‌ که گریم سنگینی داشت، جایزه اسکار را از آن خودکرده بود.

این بازیگر این بار در فیلم اکشن و جنایی به کارگردانی کارین کوساما در نقش یک کارآگاه پلیس به نام ارین بل جلوی دوربین رفته است. ارین بل کارآگاه پلیسی است که در جوانی به‌عنوان مأمور مخفی به یک باند تبهکار نفوذ کرده اما با کارش نتایج تراژیکی بار آورده است. از رویداد سال‌ها گذشته اما با بازگشت رئیس باند ارین باید با گذشته تلخ خود روبه‌رو شود.

کارگردان فیلم دراین‌باره به مجله «ونیتی فر» گفته است:‌ «قرار بود که نیکول کیدمن نقش زنی میان‌سال را بازی کند که اثرات گذشته‌ای ویرانگر روی چهره‌اش نمایان است. باید در این چهره اثرات خشم، استرس، بی‌خوابی و حتی آفتاب‌سوختگی نمایان شود.»

فیلم جدید نیکول کیدمن ماه آینده میلادی در جشنواره بین‌المللی فیلم تورنتو روی پرده خواهد رفت. کیدمن سال گذشته با درخشش در سریال «بزرگ دروغ‌های کوچک» جوایز بسیاری ازجمله گلدن گلوب را دریافت و این بار برای اسکاری دیگر خیز برداشته است.

فیلم «ویرانگر» از ۲۵ دسامبر روی پرده سینما خواهد رفت.

آخرین ویرایش در %ق ظ، %29 %944 %1397 ساعت %02:%شهریور