فراخوان شرکت در هفدهمین مسابقه عکس سال یونیسف

فراخوان شرکت در هفدهمین مسابقه بین‌المللی«عکس سال یونیسف»به میزبانی آلمان منتشر شد.

 

 هرساله کمیته یونیسف آلمان مسابقه جهانی عکس سال این بنیاد را برگزار می‌کند. هدف از این مسابقه تشویق و حمایت عکاسان و فتوژورنالیست‌هایی است که با گزارش‌های تصویری به بهترین شکل و بااخلاق حرفه‌ای، موقعیت «کودکان و نوجوانان» را در سراسر جهان باکیفیت و خلاقیت تعریف می‌کنند. جایزه این بنیاد که تاکنون به عکاسانی همچونیان گراروپ، استفانی سینکلیر، مارکوس بلیزدیل و اد کاشی اهدا گردیده، شامل یک سفارش کار از  کمیته ملی یونیسف آلمان است و طی یک کنفرانس مطبوعاتی ۳۰ آذر ۹۵ در برلین و با حضور برنده سال اعلام می‌شود.  پیش‌نیاز شرکت در این مسابقه معتبر، معرفی شرکت‌کننده (nomination) بنا به کیفیت کار وی توسط تعدادی از عکاسان مورد اعتماد یونیسف به دبیرخانه مسابقه است.

بر این اساس، دبیرخانه مسابقه یونیسف از «کاوه رستم‌خانی»عکاس مستند ایرانی ساکن آلمان و «مجتبی عبدالرحیم خان» دعوت نموده تا مسئولیت معرفی عکاسان کشورهای فارسی‌زبان و مناطق کُردنشین به دبیرخانه را به عهده گیرد.

نکاتی که باید موردتوجه قرار گیرد:

  • فایل‌ها (عکس‌ها) را به‌صورت Firstname_Lastname_00x نام و به‌صورت مسلسل شماره‌گذاری کنید. حداقل ۱۰ و حداکثر ۱۵ عکس، فقط یک مجموعه می‌تواند برای جایزه ارسال شود.
  • مجموعه ارسالی باید در سال‌های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ عکاسی یا تکمیل‌شده باشد
  • عکس‌ها را با ابعاد ۱۸۰۰ پیکسل برای ضلع بزرگ‌تر و dpi۹۶ارسال کنید
  • همه عکس‌های مجموعه را فقط در یک ایمیل پیوست کنید و از زیپ کردن فایل‌ها جدا خودداری شود.
  • حتماً در ایمیل خود موضوع پروژه ارسالی را در حداکثر ۲۰۰ کلمه شرح دهید و نام پروژه را همراه با عبارت [unicef nomination 2016] در موضوع ایمیل بنویسید. توجه فرمایید که اگر گیومه‌ها فراموش شوند ایمیل شما به spam خواهد رفت و خوانده نخواهد شد
  • ایمیل را حداکثر تا ۲۰ مهر ۹۵ به نشانی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال کنید.
  • به ایمیل‌هایی که در آن‌ها این روند رعایت نشده باشد یا  موضوع عکس‌ها خارج از موضوع کودک و نوجوان باشد رسیدگی نخواهد شد.
  • امسال برای اولین بار شرکت در مسابقه به‌صورت آنلاین انجام می‌شود بنابراین با متقاضیان منتخب برای ادامه روند معرفی و اعلام نام و رمز کاربری جهت ارسال نهایی کارها تماس گرفته خواهد شد. به این منظور ۱۰ تا ۱۵ عکس از یک مجموعه که به تأیید کاوه رستم خانی رسیده است، باید از طریق وب‌سایت UNICEFتا ۲۵ مهر ۹۵ برای دبیرخانه جایزه ارسال شود
  • برای ارتباط با مجتبی عبدالرحیم خان هم می‌توانید با نشانی ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید یا تماس بگیرید.

 

آخرین ویرایش در %ب ظ، %23 %602 %1397 ساعت %17:%خرداد